Jaké venkovní parapety jsou pro Váš dům nebo byt ideální?

      Venkovní parapety nemají pouze vyplnit prostor mezi oknem a ostěním, ale jejich důležitou funkcí je zabránit tomu, aby voda zatékala do fasády. Protože jsou umístěny v exteriéru, musí být velmi kvalitní a odolné z důvodu vysoké klimatické zátěže a zajišťovat Vám tak dlouhodobou životnost.

      Tak jako u vnitřních parapetů, i u těch venkovních je trendem "tón v tónu", což znamená, že venkovní parapetní deska by měla být v souladu s okenními rámy a současně se příjemně doplňovat s fasádou domu.

       Nabízíme Vám proto širokou škálu materiálů, barev, dekorů, rozměrů a vlastností jednotlivých druhů venkovních parapetů. Náš sortiment zahrnuje hliníkové tažené parapety se dvěma délkami nosu, hliníkové parapety ohýbané, pozinkované, titanzinkové, měděné a parapetní desky z litého mramoru (lze použít i do interiéru).

      Zamyslete se tedy nejdříve nad výběrem vhodného materiálu, šířkou a délkou parapetní desky a v neposlední řadě nad barvou nebo vhodným dekorem. Vámi nejoblíbenější variantou venkovních parapetů (zejména na rodinné domy) je hliníkový tažený parapet s délkou nosu 40 mm, a to jak z hlediska kvality a životnosti, tak i ceny. Je pevnější a stabilnější než hliníkový ohýbaný parapet a mnohem kvalitnější než parapet pozinkovaný. Samozřejmě pokud hledáte exkluzivnější varianty, doporučujeme Vám venkovní parapety titanzinkové, měděné nebo z litého mramoru.

 

 S naší pomocí však bude Váš výběr jednodušší!

 

Venkovní parapety eshop

     

comments powered by Disqus