Parapety z litého mramoru

      Nabízíme Vám tři druhy: parapety z litého mramoru typu Classic, mramorové parapety Puritamo a parapety z mramoru typu Exclusive. Tyto parapety patří k těm nejdražším, ale vynikají svým luxusním vzhledem, vysokou odolností a maximální životností. Mezi jejich přední vlastnosti také řadíme optimální tepelnou prostupnost a snadnou údržbu.

 

parapety z litého mramoru - typ CLASSIC

      Parapet s jednoduchým a elegantním designem, který je 20 mm silný a bez nosu. Je vyroben z 80 % z pravé mramorové moučky a z 20 % z polyesterové pryskyřice a barviva. Vlastnosti této desky Vám umožňují nejen její použití pro řešení parapetní desky, ale také pro barové pulty, krycí desky, obruby bazénů apod. Mramorový parapet typu Classic si můžete objednat do délky 3 600 mm, šířky 800 mm a ve čtrnácti dekorech, z nichž je šest matných. Jako zakončení parapetu můžete zvolit zaleštění bočních hran nebo univerzální krytky.

 

parapety z litého mramoru - typ PURITAMO

      Na rozdíl od typu Classic se mramorový parapet Puritamo pyšní nosem výšky 25 mm, který ještě podporuje jeho bytelný vzhled. Je tenší - jeho tloušťka je 17 mm. Tento typ venkovního parapetu si u nás máte možnost objednat do délky 3 000 mm, šířky max. 600 mm a v pěti moderních barevných provedeních. Rovněž můžete zvolit zaleštění bočních hran (rovné nebo s radiusem 60 mm) nebo univerzální krytky.

 

parapety z litého mramoru - typ EXCLUSIV

      Okenní parapet typu Exclusiv s nosem výšky 32 mm rovněž reprezentuje více než třicetiletou zkušenost s výrobou parapetů z litého mramoru, za kterou stojí výzkumná a vývojová činnost zajišťující neustálé inovace jak technického řešení, kvality, tak i designu podle aktuálních trendů a požadavků zákazníků. Parapety z litého mramoru typu Exclusiv si u nás můžete objednat do délky 3 600 mm, šířky do 700 mm a v deseti barevným provedeních, z nichž čtyři typy jsou matné. Jako u předchozích zvolte zaleštění bočních hran nebo univerzální krytky jako zakončení.

 

 

Parapety z litého mramoru objednávejte online v našem e-shopu.

 

comments powered by Disqus